PODSUMOWANIE STYCZNIA

Piątek 29 stycznia 2021
 

W miesiącu styczniu obchodziliśmy:

 

- Dzień anioła - Tego dnia dzieci miały możliwość obejrzeć różne ilustracje przedstawiające anioły oraz samodzielnie wykonały swoje aniołki.

- Dzień lizaka – W tym dniu nasze dzieci poznały sposób wykonywania lizaka, dowiedziały się z czego powstaje, jak smakuje a także stworzyły swoje kolorowe lizaki.

- Dzień śniegu - W tym dniu dzieci miały okazje pobawić się w małych odkrywców i zbadać jak wygląda śnieg, czy jest zimny czy ciepły, a także utrwalić jego kolor. Dowiedziały się również z czego można stworzyć własny ciepły śnieg, którym można bawić się w domu i w nieskończoność tworzyć nie tylko bałwanki, ale także inne budowle.

- Dzień Kubusia Puchatka - Tego dnia dzieci przypominały sobie jak wygląda ulubieniec wszystkich dzieci, słuchały bajek o naszym bohaterze, kolorowały jego wizerunek a także próbowały ulubionego Kubusiowego przysmaku, czyli miodku.

- Dzień pingwina – Wtedy każde dziecko poznało lub przypomniało sobie jak wygląda pingwin, gdzie go można spotkać oraz co lubi jeść. A na koniec nie obyło się bez wykonywania swoich małych pingwinków z butelki po wodzie.

- Dzień Babci – W tym dniu dzieci miały możliwość samodzielnie wykonać swoje babcie oraz zaśpiewać im Sto lat!

- Dzień Dziadka – W tym również ważnym dniu wszystkie nasze dzieci opowiadały z zachwytem o swoich dziadkach oraz wykonywały ich podobizny.

- Dzień popcornu – Wtedy każde nasze dziecko dowiedziało się co to jest popcorn, jak smakuje oraz z czego powstaje. Przy okazji tego dnia powstały w naszym żłobku piękne drzewa pokryte popcornowym śniegiem.

- Dzień zebry- W tym dniu swoje święto obchodziły wszystkie zebry. Przy tej okazji dzieci miały możliwość przypomnieć sobie jak wyglądają zebry, dowiedzieć się gdzie żyją i co lubią jeść. Na koniec dzieci samodzielnie wykonały pracę plastyczną – zebrę.

W tym miesiącu dzieci wykonały prace plastyczne takie jak: aniołek, lizak, Kubuś Puchatek, pingwinek, babcia i dziadek, kwiatek dla babci, laurka dla dziadka, popcornowe drzewo, oraz biało – czarna zebra. Odbywały się także zajęcia z języka angielskiego prowadzone metodą Musical Babies. Zapraszamy serdecznie do naszej galerii.

 
 Powrót do poprzedniej strony